Kontakti

LUKA PLOČE D.D.

TRG KRALJA TOMISLAVA 21
20340 PLOČE
HRVATSKA

info@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 220
+ 385 (0)20 603 111

PREDSJEDNIK UPRAVE LUKA PLOČE D.D.

HRVOJE LIVAJA dipl.oec
h.livaja@luka-ploce.hr

 

Lidija Marelić
POSLOVNA TAJNICA – KORESPONDENT
l.marelic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 601
+ 385 (0)20 678 662
+ 385 (0)20 603 250

F  + 385 (0)20 67 91 03

DIREKTORICA općeg sektora

Tonka Lovrinov
t.lovrinov@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 238

SLUŽBA ZAŠTITE NA RADU

Denis Jelčić
ds.jelcic@luka-ploce.hr

KOMERCIJALNI DIREKTOR

Tomo Krilić, dipl.oec
t.krilic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 159
+ 385 (0)20 603 202
F  + 385 (0)20 679 836

VODITELJ PRODAJNOG ODJELA

Dražen Čović, dipl.oec
d.covic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 223
+ 385 (0)20 603 260

POMOĆNIK KOMERCIJALNOG DIREKTORA

Anita Galamboš, dipl.oec 
a.galambos@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 651

VODITELJ FAKTURNOG ODJELA

Maja Žulj
m.zulj@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 148

ČLAN UPRAVE ZA FINANCIJE

Željka Dodig, dipl.oec
z.dodig@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 223
F  + 385 (0)20 679 170

SLUŽBA RAČUNOVODSTVENIH POSLOVA

Nina Radelić
financije@luka-ploce.hr
n.radelic@luka-ploce.hr

T + 385 (0)20 603 257
F + 385 (0)20 679 170

SLUŽBA FINANCIJSKIH POSLOVA I SLUŽBA VRIJEDNOSNICA

Ljubica Ljuban, dipl.oec
lj.ljuban@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 141

SLUŽBA PLANA I ANALIZE

T  + 385 (0)20 603 162

DIREKTORICA

Danica Vlahović, MBA
d.vlahovic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 413

ZAMJENICA DIREKTORICE

Mr.sc. Jasminka Vrdoljak
j.vrdoljak@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 350

DIREKTOR PRAVNOG SEKTORA

Mirko Žderić, dipl. Iur.

m.zderic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 254

voditelj PRAVNOG odjela

Branka Mateljak, dipl. Iur.

b.mateljak@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 263

DIREKTOR OPERATIVNO – TEHNIČKOG SEKTORA

Ante Radaljac
a.radaljac@luka-ploce.hr

TAJNIŠTVO

Zvjezdana Bebić, poslovna tajnica direktora
z.bebic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 136

F  + 385 (0)20 679 754

VODITELJ PRIPREME RADA / ZAMJENIK DIREKTORA

Vlado Jelavić
v.jelavic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 679 105

VODITELJ TERMINALA ZA SIPKE TERETE

Goran Nikolac
g.nikolac@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 686 242

VODITELJ TERMINALA ZA RASUTE TERETE / SURADNIK

Milan Juras
m.juras@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 142

VODITELJ TERMINALA ZA DRVO

Željko Galov
z.galov@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 430

VODITELJ TERMINALA GENERALNIH TERETA / SURADNIK

Stipica Šunjić
s.sunjic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 164

POMOĆNIK DIREKTORA ZA TEHNIČKE POSLOVE

Dalibor Nikolić
d.nikolic@luka-ploce.hr

VODITELJ SMJENE SEKTORA

Tina Krstičević
t.krsticevic@luka-ploce.hr

Veselko Erceg
v.erceg@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA UNUTRAŠNJEG TRANSPORTA

Dražen Begić
d.begic@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA TEŠKE OBALNE MEHANIZACIJE

Jokica Žderić
j.zderic@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA OPERATIVNOG VOĐENJA

Renata Mucić
r.mucic@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA LUČKIH RADNIKA

Ante Carević
a.carevic@luka-ploce.hr

VODITELJ SKLADIŠNOG ODJELA

Ilija Lovrić
i.lovric@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I ODRŽIVI RAZVOJ

Mario Milošević
m.milosevic@luka-ploce.hr

T   + 385 (0)20 603 342

VODITELJ tehnološko – analitičkog ODJELA

Mislav Govorko
m.govorko@luka-ploce.hr

TERMINAL ZA GENERALNE TERETE
VODITELJ

Stipica Šunjić
s.sunjic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 164

TERMINAL ZA SIPKE TERETE
VODITELJ

Goran Nikolac
g.nikolac@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 686 242

TERMINAL ZA DRVO
VODITELJ

Željko Galov
z.galov@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 430

LUKA METKOVIĆ
VODITELJ

Ivan Pavić
i.pavic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 685 425

TERMINAL ZA GLINICU I PETROLKOKS
VODITELJ

Goran Nikolac
g.nikolac@luka-ploce.hr

T   + 385 (0)20 686 242

KONTEJNERSKI TERMINAL
VODITELJ

Dragan Barbir
d.barbir@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 271

TERMINAL ZA RASUTE TERETE
VODITELJ

Milan Juras
m.juras@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 142

NOVI TERMINAL ZA RASUTE TERETE
VODITELJ

Matko Šiljeg
m.siljeg@luka-ploce.hr

VODITELJ operativnog odjela

Ante Carević
a.carevic@luka-ploce.hr

VODITELJ TEHNIČKOG ODJELA

Dragan Rodin
d.rodin@luka-ploce.hr

DIREKTOR sektora održavanja

Mateo Petrović
m.petrovic@luka-ploce.hr

DIREKTOR SEKTORA NABAVE

Ante Knezović
a.knezovic@luka-ploce.hr

VODITELJ ODJELA NABAVE

Branimir Vladimir
b.vladimir@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 168

DIREKTOR

Branko Jelavić

b.jelavic@luka-ploce.hr

VODITELJ

Zdeslav Nikolić

z.nikolic@luka-ploce.hr

T  + 385 (0)20 603 177